informacja

w dobrej formie

Mięsne

 Technologie...skierowany do technologów i kadry zarządzającej przemysłem mięsnym. Kwartalnik, zawiera artykuły technologiczne, szeroką ofertę maszyn i urządzeń, surowców i przypraw pomocnych w produkcji oraz bogatą ofertę opakowań i maszyn pakujących. 

 Czasopismo dostarczane jest drogą pocztową do zakładów mięsnych, sieci handlowych oraz zakładów przetwórstwa rybnego.


Portal...


Drogowe

Technologie ...zasięg ogólnopolski, jest bezpłatnie kolportowany na imprezach branżowych i spotkaniach drogowców.

Dociera do: firm budownictwa drogowego, biur projektowych, firm transportowych, firm zajmujących się dostawą sprzętu, surowców i technologii a także do zarządów dróg wszelkiego szczebla.
Nakład: 7 000 egz.


Więcej


Piekarnicze Technologie i Cukiernicze Technologie

...rozprowadzane są na największych imprezach branżowych oraz rozsyłane pocztą do kilku tysięcy piekarni i cukierni na terenie całego kraju. 

Zawierają działy: dodatki, surowce, technologie, lody, urządzenia, drobny sprzęt, serwis, higiena, modernizacja zakładów, opakowania i maszyny pakujące, chłodnictwo, wyposażenie, magazynowanie. Nakład: 8 000 egz. 

Więcej


Etykiety ...zaopatrujemy zakłady przetwórcze oraz piekarnie w etykiety termiczne, termotransferowe w różnych technologiach. 

Zapewniamy obsługę od projektu etykiet poprzez ich cięcie z matryc i nadrukowywanie, do dostarczenia ich do zakładu. Zapewniamy ich właściwe funkcjonowanie w połączeniu z maszynami renomowanych producentów.

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i współpracujemy z wiodącymi producentami.


Latest News

09/04/2015

Wydana zostaje kolejna odsłona Mięsne Technologie, zainteresowanych prosimy o kontakt..


03/09/2014

Wydrukowane zostały pierwsze egzemplarze tegorocznego wydania Piekarnicze Technologie i Cukiernicze Technologie...


02/09/2014

Kolejna edycja czasopisma  Mięsne Technologie Do zobaczenia na Targach Polagra....

Naprzeciw oczekiwaniom

W odpowiedzi na potrzeby klientów, przekazujemy informacje technologiczne i przedstawiamy nowoczesne rozwiązania. Przedstawiamy produkty i nowości branżowe dla specjalistów. Nasze wydania cechują się najwyższą jakością i cenioną rzetelnością. 

Jesteśmy wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla twojej branży, w naszych pozycjach wydawniczych znajdziesz przegląd produktów i dostępnych technologii potrzebnych twojej firmie. Stawiamy na jakość i sumienność, którą możemy gwarantować dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi i współpracownikom naukowym z całego kraju.

W naszych czasopismach dla twojej branży:

 • przegląd dostawców z podziałem na kategorie,
 • technologie,
 • nowości,
 • artukuły,
 • opinie ekspertów ,
 • relacje z imprez, informacje o nadchodzących imprezach i wydarzeniach,
 • maszyny, urządzenia,
 • surowce, dodatki,
 • i wiele innych,
 • w najwyższej jakości,
 • w wygodnym formacie,
 • w przejrzystej formie.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji......kontakt

© Copyright by Womat Sp. z o.o. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam i ogłoszeń publikowanych w serwisie. Wszystkie informacje zamieszczone w serwisie są publikowane na wyłączną odpowiedzialność osób nadsyłających i podających dane. Wydawca nie zwraca materiałów niezamówionych. Wydawca zastrzega sobie prawo wyłączności do reprodukowania stworzonych i zamieszczonych w serwisie reklam i ogłoszeń. Jakakolwiek część niniejszej publikacji nie może być reprodukowana, przedrukowywana ani przechowywana w żadnej bazie danych bez pisemnej zgody wydawnictwa Womat.                            

 Strona przechowuje na twoim komputerze pliki cookie GOOGLE w celach statystycznych.